Moja Klasa
Moja klasa nie tworzy zgranego zespołu, gdyż podzielona jest na kilka odrębnych grup, które ze sobą rywalizują. Nie powinno tak być, gdyż jesteśmy jedną klasą.Aby moja klasa stanowiła bardziej zgraną grupę,można by przełamać niechęć do innych członków klasy.
Nie mamy wspólnego celu, zainteresowań. Są też ludzie, którzy nie dopuszczają nikogo do siebie. Również często osoby, które mają współpracować tak naprawdę się nie lubią. Oczywiście też nie jesteśmy zgraną grupą ponieważ mamy kontrastujące lub złe cechy charakteru. Niektórzy zamiast w końcu przełamać lody, robią sobie ciągle na złość
Lecz jednak znajdą się osoby, które chętnie pomogą, gdy ktoś ma problemy. Nie każdy jest taki złośliwy.
Zgadzam się z Twoim zdaniem.
OdpowiedzUsuńPopieram ; )
OdpowiedzUsuń